Hotel Blend Club Aqua Resort 4* je kompletno renoviran i otvoren u martu 2022. godine (Ex Golden 5 Club). Preporučujemo ga svim tipovima gostiju, pogotovo porodicama sa djecom jer posjeduje jedan od najvećih Aqua parkova u Hurgadi. Dio je kompleksa Blend City.
LOKACIJA:
Hotel Blend CLub Aqua Resort 4* Hotel se nalazi na putu za Sahl Hasheesh i udaljen je od aerodroma i centra Hurgade samo 15km. Hotel ima vlastitu plažu sa postepenim ulaskom u more. Zbog površine samog kompleksa od glavne zgrade hotela do plaže ima oko 5 minuta hoda.
HOTELSKI SADRŽAJI:
Recepcija 24h, glavni restoran Fenti, prodavnice, apoteka, mjenjačnica. Hotel je u potpunosti renoviran 2022. godine i sastoji se od 3 dvospratne zgrade sa oko 400 smještajnih jedinica. U sklopu hotela nalazi se jedan od najvećih aqua parkova u Hurgadi, sa površinom od 26.000m2 i čak 36 tobogana. Pored brojnih restorana i barova na plaži, hotel posjeduje SPA centar, 2 bazena za odrasle, igraonicu i bazen za djecu, aqua park, mini kids club, teren za odbojku na pijesku, stoni tenis, fudbalski teren, animacijske programe tokom dana i večeri. UZ DOPLATU: masaže, tretmani za njegu kože i lice, kao i sportovi na vodi.
SMJEŠTAJ:
Hotel Blend Aqua Resort 4* raspolaže sa cca 400 soba. Sve sobe imaju kupatilo sa kadom/tuš kabinom, fen za sušenje kose, klima uređaj, LCD SAT TV, sef, mini bar, ketler za kafu/čaj, balkon ili terasu. U ponudi su standardne sobe sa pogledom na vrt i pogledom na bazen. Sobe su površine od oko 40m2, i njihov kapacitet je 4 osobe (dvije odrasle osobe plus dvoje djece ili tri odrasle osobe). UZ DOPLATU: telefon, room service, mini bar.
USLUGA:
All inclusive: švedski sto za doručak, ručak i večeru u glavnom restoranu Fenti; snack, lokalna alkoholna i bezalkoholna pića, čaj, kafa u Lobby baru, Aqua park baru i baru na bazenu. UZ DOPLATU: svježe cijeđeni sokovi, uvozna alkoholna i bezalkoholna pića.
PLAŽA:
Između hotela i plaže je aqua park. Pješčana plaža udaljena je od hotela cca 500m; shuttle do plaže ide svakih 15 minuta. Peškiri i suncobrani za plažu uključeni u cijenu.
WEB STRANICA HOTELA:
http://www.blendresorts.com/
CENTROTOURS KONTAKT:
Sarajevo: 033 407 407, 033 407 660
Zenica: 032 409 409; Viber 061 032 465
Tuzla: 035 283 666; Viber 061 029 169
Viber/WhatsApp broj: 061 376 644
Email: sales@centrotours.ba
NAPOMENE (MOLIMO PAŽLJIVO PROČITATI):· * Molimo da se za detalje o konceptu hotela raspitate kod Centrotours osoblja ili na web stranici hotela.
* Hotel zadržava pravo promjene all inclusive koncepta. Hotel zadržava pravo da određene sadržaje isključi iz ponude (a la carte restoran, bar, bazen, aqua park...) privremeno ili trajno tokom sezone.
· * Agencija ne vrši povrat ukoliko neki od sadržaja u hotelu nisu u funkciji.
· * Vlasnicima bh pasoša, egipatska viza izdaje se na aerodromu u Hurghadi. Viza košta 25 USD/EUR po putniku i plaća se u gotovini. Molimo putnike da pripreme novac za vizu prije polaska na putovanje. Ovaj iznos može biti promijenjen tokom sezone.
* Pasoš mora biti važeći najmanje 6 mjeseci od datuma planiranog povratka sa putovanja.
· * Svi Centrotours putnici obavezni su biti osigurani policom putno-zdravstvenog osiguranja. U slučaju bolesti ili povrede tokom ljetovanja, molimo Vas da se javite Vašem Centrotours predstavniku na destinaciji, te da postupate po instrukcijama koje ćete dobiti.
· * Cijena putno-zdravstvenog osiguranja nije uključena u cijenu i iznosi 15,00 KM po osobi za 7 noćenja i osobe do 65 godina starosti. Za osobe od 65-80 godina plaća se dupla cijena.
· * Konzumiranje cigareta u zatvorenim prostorima hotela nije dozvoljeno.
· * Egipatske vlasti zahtijevaju da svi turisti-vlasnici bh pasoša koji u Egiptu borave više od 6 noćenja izvrše prijavu boravka u lokalnoj stanici MUP-a. Kako bismo olakšali boravak naših turista, agencija vrši dostavu pasoša i prijavu gostiju. Usluga se naplaćuje, i košta 8 EUR po osobi. Ovaj iznos može biti promijenjen tokom sezone.
· * Zbog nepostojanja domaće avio kompanije u Bosni i Hercegovini, prinuđeni smo koristiti usluge stranih avio kompanija. Da bi realizovala let, strana avio kompanija mora prvo doći sa destinacije, a zatim realizovati let na odredište zbog čega će boravak gostiju na destinaciji biti kraći upravo za vrijeme potrebno za realizaciju dva leta. Agencija zbog toga ne može ponuditi cjelodnevni boravak na destinaciji prvog i zadnjeg dana putovanja. Satnice letova navedene su u Ugovoru o putovanju, i mogu biti promijenjene prije polaska, o čemu će putnici biti blagovremeno obaviješteni. Agencija nije odgovorna za slučaj kašnjenja letova. Isključivu odgovornost u slučaju kašnjenja leta/letova snosi avio kompanija.
· * U cijenu avio karte uključene su sve aerodromske takse, čekirani prtljag težine do 20kg i ručni prtljag.
* U slučaju otkazivanja putovanja u periodu kraćem od 7 dana prije leta, naplaćuju se troškovi povratne avio karte u minimalnom iznosu od 750 KM, kao i ukupni troškovi smještaja.
* Svaki dodatni ležaj (treći, četvrti itd) u standardnim i u nekim porodičnim sobama, podrazumijeva pomoćni ležaj ili sofu na izvlačenje. Agencija ne prihvata prigovore za komoditet pomoćnih ležajeva.
* Svim putnicima preporučujemo kupovinu osiguranja od otkaza putovanja
* Svim putnicima preporučujemo da pročitaju Centrotours Opće uslove putovanja.
------------------------------------------------
PROGRAM PUTOVANJA
1. DAN
Sastanak putnika na Sarajevskom aerodromu kod šaltera „Centrotours“ dva sata prije leta; Direktan let na relaciji Sarajevo – Hurghada sa slijetanjem na aerodrom u Hurghadi nakon cca 3,5h leta. Transfer do izabranog hotela. Slobodno vrijeme. Noćenje.
2. – 7. 10. ili 14. DAN
Boravak na bazi izabrane usluge u izabranom hotelu (u trajanju od 7, 10, 11 ili 14 noćenja). Slobodno vrijeme za fakultativne/neobavezne izlete i individualne aktivnosti po želji putnika. Noćenje.
8. 11. ili 15. DAN
Napuštanje soba prema hotelskim pravilima (ili vremenu predviđenom za let). Slobodno vrijeme do polaska na aerodrom. Transfer do aerodroma. Direktan let na relaciji Hurghada – Sarajevo.
Dolazak u Sarajevo nakon cca 3,5h leta. Kraj putovanja.
SATNICE LETOVA ZA HURGHADU (LJETNA 2026. SEZONA)
Letovi iz Sarajeva
Dani u sedmici: Ponedjeljak i Petak
Sarajevo – Hurghada SM 3202 06:00 – 10:30
Hurghada – Sarajevo SM 3201 02:20 – 05:00
*Satnice su navedene po lokalnim vremenima.
*Avio kompanija zadržava pravo promjene satnice letova. Putnici će o tačnom terminu letova biti obaviješteni najkasnije 48h prije polaska.
TEKST JE AŽURIRAN: 05.12.2025.g.